25 февраля 2016 г.

HACKADON: чим може бути новий Донбас для України?


Друзі!

Запрошуємо долучитися до процесу переосмислення Донбасу та відвідати хакатон під назвою "Hackadon: візії, дорожні мапи, нові моделі соціально-економічного влаштування та проекти розвитку східних областей України."

Захід відбудеться 26 лютого о 18:00 в IDF Reforms Lab (Київ , вул. Верхній Вал 10, поверх 2) та м. Краматорськ (територія Донецької ОДА). Обидва майданчики будуть працювати одночасно та матимуть прямий відео зв'язок.

Hackadon – це стартова подія для серії активностей, спрямованих на формування нового господарчого укладу східних областей України на засадах інклюзивності. Трансформаційний процес включає створення відкритої бази ідей та концептів розвитку регіону, інституалізацію відповідних ініціатив та взаємодії усіх учасників процесу: активістів і волонтерів, державних адміністрацій та муніципалітетів, донорів, ін.

До участі запрошуються креативні, як молоді так і досвідчені, візіонери, спеціалісти, що поєднують проактивність і конструктив: проектувальників, менеджерів, керівників проектів, маркетологів та вчених, викладачів та студентів.

Попередня реєстрація та участь у проекті - БЕЗКОШТОВНІ!

Засновник і директор компанії "Агентство Індустріального Маркетингу", а також начальник прес-центру 93-ї бригади ЗСУ Юрій Щирін входить до списку менторів та прийматиме участь у визначенні кращих проектних ідей учасників Хакадону.

Ключові питання до обговорення:

Чим може бути Новий Донбас для України, а можливо — і для світу? Які варіанти його економічного розвитку поза доменами вугілля і металу? Які існують варіанти перевикористання/ревіталізації наявних виробничих потужностей та площ? Як допомогти місцевим громадам пройти необхідну трансформацію, подолати травматичний досвід війни і адаптуватися в умовах, що склалися?

Хто організовує:
Центр моніторингу ринку праці (LMMC) та Донецька ОДА за підтримки Британського посольства України у рамках проекту «Реструктуризація людського капіталу вугільної галузі», що реалізується LMMC спільно із Міністерством енергетики та вугільної галузі.

Навіщо:
Зрозуміти можливі сценарії розвитку ситуації в Донецькій та Луганській областях, сформувати візії для реалізації оптимального сценарію, стимулювати появу загального смислового вектору, та інкубації нових проактивних моделей поведінки. Організатори прагнуть створити сприятливе середовище, де носій ідеї зможе залучити однодумців, скористатися допомогою менторів та донорів, а також знайти ресурси для запуску свого проекту.

Результатом заходу мають стати проекти, що містять концептуальне бачення рішення однієї або декількох запропонованих проблем. Основні компоненти концептів: загальна візія розвитку Донбасу і вектори трансформації його господарського устрою, опис можливих сценаріїв розгортання ситуації в регіоні, алгоритм реалізації оптимального сценарію (включаючи перелік акторів, інструменти та ресурси). Концепти мають бути складені таким чином, щоб їх можна було розгорнути в практичні програми і проекти.
Кращі проектні ідеї будуть відзначені заохочувальними преміями.

Ви можете стежити за подією у Фейсбуці 


Комментариев нет:

Отправить комментарий