28 августа 2014 г.

10 років АІМ

ДРУЗІ !


Хочу поділитися з вами нашим святом! Нещодавно компанія Агентство Індустріального Маркетингу святкувала ювілей. Минуло рівно 10 років з моменту закладки першого опорного брусу на дно шхуни під назвою АІМ. Але, не дивлячись на те, що ми вже маємо певний стаж і наші вітрила з кожним днем стають все вище і ширше, ми знаходимося тільки на початку шляху. 

В цей знаменний для компанії день,  зібралася вся наша АІМ-на  рать, щоб відсвяткувати ювілей та намітити курс за новими скарбами. Команда з різних областей України зібралася разом у Києві та пропливла в одній шхуні в буквальному смислі. І це було дуже символічно. 
Ми всі – команда шхуни АІМ – робимо піратський маркетинг (Gorilla Marketing).  Кожним своїм кроком, із року в рік, не на словах, а на ділі ми доводимо, що наш маркетинг – самий проривний, оригінальний та ефективний!


Хто добре працює, той добре й відпочиває. А тому, святкування  було гучним та веселим!
Незабутні пригоди, пошук скарбів і, звісно ж, гучна пірушка!  Така, що старина Нептун здригався на дні .
Але ми добре розуміємо, що найцінніший наш скарб – це ви – наші дорогоцінні клієнти та партнері. І все,що ми робили на протязі цих 10 років , що ми робимо зараз і будемо робити й надалі – все це робиться З ТУРБОТОЮ ПРО ВАШ БІЗНЕС.  А том у бажаємо всім нам, на основі той РИНКОВОЇ ПРАВДИ, що ми для вас видобуваємо своєю кропіткою щоденною працею, ефективності та процвітання!  Ми любимо вас! 


1 комментарий:

  1. З такою командою можна організовувати бойовий маркетинговий БАТАЛЬЙОН. Підкоримо весь маркетинговий світ. Щирін Юра

    ОтветитьУдалить