30 августа 2013 г.

LOYALTY FACTORY


В Україні відкрито перший на теренах СНД спеціалізований контакт-центр з підвищення лояльності клієнтів!

Новий контакт-центр Loyalty Factory входить до складу Агентства Індустріального Маркетингу і працює в рамках галузевої специфіки АІМ.

Контакт-центр Loyalty Factory − перший в Україні контактний центр, що спеціалізується на визначенні рівня лояльності клієнтів і пошуку можливих факторів її підвищення. Це стало можливим завдяки використанню контактним центром Loyalty Factory методики NPS (Net Promoter Score).

Особливістю даного контакт-центру є те, що оператори Loyalty Factory регулярно навчаються у професіоналів галузевих напрямків і мають чималий досвід роботи в дослідженнях. А також періодично проходять атестацію на знання конкретних ринків України, країн СНД, Східної Європи та Балтії.

Саме глибинні знання тонкощів галузі та використання методики допомагають контакт-центру Loyalty Factory значно краще виконувати конкретні бізнес-завдання.

Контактний центр Loyalty Factory уже реалізував проекти з теплотехнічного та будівельного ринків, на даний момент стартує проект по ринку охоронних послуг, на черзі – фінансові та страхові послуги.

Додатково про методику NPS:

Net Promoter Score – інструмент, що дозволяє управляти рівнем лояльності, одним  з ключових моментів якого є визначення рівня готовності рекомендувати компанію або продукт своїм друзям та колегам.
Якщо ще 2008-го року методиками NPS користувався лише 1% світових корпорацій, то 2012-го – вже 10%. А за даними АІМ, до 2017-го року методики управління лояльністю застосують уже 40% світових корпорацій. Адже NPS – це і є маркетинг XXI століття.  

Контакта особа:

Юрій Тімонін

 e-mail: ty@aimarketing.info

Комментариев нет:

Отправить комментарий