16 февраля 2012 г.

Як і чим утеплювати Україну?            07 лютого 2012 року на зустрічі з громадськими організаціями, які займаються питаннями енергоефективності, Прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив про високувартість утеплення будинків через відсутність вітчизняних теплоізоляційнихматеріалів.  Отож, як зазначив Прем’єр, існує нагальна необхідність організації власного виробництва утеплювачів.
Ці слова виявили повну необізнаність Прем’єра зі станом речей у галузі виробництва теплоізоляції в Україні, адже на сьогодні в нашій країні налагоджено повноцінне власне виробництво високоякісних теплоізоляційних матеріалів, призначених для утеплення будівель.
Нині в Україні працюють 5 потужних заводів з виробництва будівельних теплоізоляційних матеріалів на основі кам’яної вати, близько 80 підприємств з виробництва спіненого пінополістиролу EPS та понад 10 підприємств з виробництва екструдованого пінополістиролу XPS.  (Агентство Індустріального Маркетингу, яке тісно співпрацює з найбільшими вітчизняними та іноземними виробниками теплоізоляційних матеріалів, регулярно публікує свіжу інформацію та аналітичні дані про виробництво теплоізоляції на профільному веб-ресурсі)  

Виробництво утеплювачів на заводі компанії
"ПРАО" Термолайф (Україна м. Харків)
Виробників та експертів галузі дуже здивувала заява Прем’єра про необхідність побудови нових виробництв теплоізоляційних матеріалів. Сьогодні в умовах гострої потреби утеплення житлового фонду та об’єктів бюджетного фінансування потужності вітчизняних виробників теплоізоляції залишаються недозавантаженими, хоча технологічна та технічна база цих підприємств дозволяє значно наростити виробництво високоякісних утеплювачів, і по-суті, повністю задовольнити потреби національного ринку. 
Від імені провідних українських виробників теплоізоляції  Агентство Індустріального Маркетингу направило лист-звернення на  ім’я  Прем’єр-міністра України, у якому поінформувало Уряд про стан виробництва в Україні утеплювальних матеріалів для будівництва і запропонувало у найкоротший термін скликати круглий стіл за участю представників Уряду, провідних вітчизняних виробників теплоізоляції  та експертів галузі для розробки спільної програми з утеплення будинків і підвищення енергоефективності  ЖКГ країни.  Лист-звернення було зареєстровано в Кабміні у робочому порядку.
Вітчизняна термоізоляція ТЕХНОНІКОЛЬ на складі
заводу "Техно" (Україна, м. Черкаси)
Ці заходи мають довести, що українські виробники теплоізоляційних матеріалів знають, як і чим утеплювати Україну, й готові спрямувати свої зусилля на пріоритетну справу енергозбереження. Крім того, залучення діючих українських виробників до виконання державних програм з підвищення енергоефективності будівель та комунальної інфраструктури гарантувало б робочі місця та стабільність роботи всієї галузі. Отже, з огляду на високу пріоритетність тематики енергозбереження, вітчизняні виробники чекають на швидку реакцію та конкретні пропозиції Уряду.

Зі своєї сторони Агентство Індустріального Маркетингу протягом місяця планує провести спеціальну прес-конференцію, присвячену участі українських виробників теплоізоляційних матеріалів у національних програмах з енергоефективності. 
За додатковою інформацією просимо звертатися:  тел.:  +38 044 592 8181 або om@aimarketing.info

Комментариев нет:

Отправить комментарий