23 августа 2011 г.

Індустріальний маркетинг в дії

Прес-тур на завод "ТЕХНО" в Черкасах


17 серпня 2011 року відбувся прес-тур на завод теплоізоляційних матеріалів "ТЕХНО" корпорації "ТехноНІКОЛЬ", розташований в Черкасах. Від Агентства Індустріального маркетингу у заході взяли участь директор АІМ Юрій Щирін та керівник досліджень ринку будівельних матеріалів Сергій Казанцев.

Програма прес-туру передбачала екскурсію по заводу та прес-конференцію з топ-менеджерами "ТЕХНО".  Екскурсію для учасників прес-туру - основу яких становили журналісти, партнери компанії - особисто провів генеральний директор заводу Олег  Ходаковський.  Він, зокрема, розповів про виробничі потужності заводу і продемонстрував технологічний процес роботи двох сучасних ліній з виробництва кам’яної вати, сумарна потужність цих ліній становить понад 70 тисяч тон матеріалу на рік. 
Виробнича лінія теплоізоляції на заводі "ТЕХНО"


Далі гості ознайомилися з роботою інноваційного пакувального модулю - «stretch hood», котрий дозволяє зберігати упаковану продукцію під відкритим небом , запобігаючи негативному впливу кліматичних явищ не лише на складі заводу, але також безпосередньо на об’єктах будівництва.

Гості прес-туру побували також у сертифікованій лабораторії заводу, де ознайомилися з процесом контролю якості  продукції «ТЕХНО».

На спеціальній прес-конференції, що розпочалася після закінчення екскурсії, були порушені питання збільшення обсягів виробництва кам’яної вати в Україні, про ситуацію на ринку теплоізоляції та перспективи розвитку заводу «ТЕХНО». Директор з продажу в країнах СНД Роман Колесніков зазначив, що російський ринок теплоізоляційних матеріалів вже пройшов стадію заміщення імпорту російською продукцією, і на даний момент лідерами ринку теплоізоляції є внутрішні виробники. Така ж ситуація очікується і в Україні. Він, зокрема, сказав, що обсяг інвестицій корпорації «ТехноНіКОЛЬ» у країни СНД лише за 2010 рік склав близько 20 млн. євро. При цьому він відзначив зростання частки теплоізоляційних матеріалів у виробничому портфелі корпорації.
Рулонна теплоізоляція ТехноНІКОЛЬ на складі заводу

Згідно з маркетинговою стратегією корпорації  на заводі «ТЕХНО» працюють над випуском нових видів теплоізоляції, які мають задовольнити різні сегменти споживачів. Тож на прес-конференції була представлена нова лінійка технічних теплоізоляційних матеріалів, а також нові рішення для приватного будівництва. 2011 року на заводі було встановлено «рулонатор»,  на якому налагоджено виробництво рулонних матеріалів, призначених для приватного житлового будівництва. На прес-конференції були озвучені плани збільшення частки рулонних матеріалів у структурі продаж з 5-7% до 35-40% у майбутньому. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий